Hürseda’ya Reklam Vermek İstemez misiniz?

Hürseda haber olarak çalışmalarımızın temelini hiç kuşkusuz ihlas ve samimiyet oluşturmaktadır. Hiçbir reklam ve benzeri geliri olmayan bu sitenin emeği ihlasa dayalıdır.

Sizlerde takdir edersiniz ki, daha hızlı, aktif, güncel haberleriyle geniş bir alana yayılması farklı ihtiyaçları beraberinde getiriyor. Amacımız dini inançlarını, dünya görüşleri olarak bilen siz değerli Müslüman halkımıza üzerimize düşen tarafıyla en güzel hizmeti ve paylaşımı yapmaktır. Bunun için de farklı projeler oluşturmamız gerekir. Bu plan ve projelerin hayata geçmesi için program ve elemana ihtiyaç vardır. Özellikle çok dil bilen eleman ihtiyacı acil önceliklerimiz arasındadır. Bu kaynakları oluştura bilmek için de maddi imkanların olması kaçınılmazdır.

Kısacası geliri olmayan sitemizin gideri fazlasıyla çoktur. Bu açığın kısmen de olsa kapanması için reklam almak zorundayız. Bu anlamda, siz değerli okurlarımızın uygun ölçüde olan reklamlarını bekliyoruz.

Hürseda hepimizin sitesidir. Her okuyucumuz hizmet anlamında bir temsilcimizdir. Öyle düşünüyor ve umuyoruz ki, reklam hususunda da temsiliyetimizi her yerde yaparlar.