Peygamber Sevdalılarından Teşekkür Yemeği

Peygamber Sevdalılarından Teşekkür Yemeği

Peygamber Sevdalıları Platformu Şanlıurfa koordinatörlüğü düzenlemiş olduğu kutlu doğum etkinliğinde emeği geçenlerle yemekte buluştu.

ŞANLIURFA- Peygamber Sevdalıları Platformu Şanlıurfa koordinatörlüğü düzenlemiş olduğu kutlu doğum etkinliğinin ardından Cuma günü saat 19.00'da gönüllülerine 250 kişilik teşekkür yemeği verdi.

Peygamber Sevdalıları Platformu Şanlıurfa yetkililerinden M.Emin Baytar yenilen yemekten sonra kısa bir teşekkür konuşması yaptı. Konuşmasında herkesin üstüne düşeni hakkıyla yaptığını Allah'ın yardımıyla bu etkinlikten yüzlerinin akıyla çıktıklarını belirtti. Her geçen yıl etkinliklerine halktan fazla teveccüh olduğunu belirten Baytar"Amacımız Allah'ın rızası kazanmak, peygamber efendimizin hayatını insanlara anlatmak, insanların ahretini kurtarmaya çalışmaktır. Etkinliklerimize olan teveccüh asla bizi şımartmayacaktır, bizler Müslümanlar olarak hayatımızın her alanında tevazuuyla gece gündüz çalışacağız. Etkinliğimize katılan, katkı sunanları ziyaret etmeliyiz. Hedefimiz İslam'ı dünyanın her tarafına yaymaktır. Etkinliğimize maddi-manevi katkısı olan herkesten Allah razı olsun" ifadelerini kullandı.

Teşekkür yemeği yapılan duayla son buldu.(Osman Gülebak-İLKHA)