Batman'da Kutlu Doğum Konseri

Batman'da Kutlu Doğum Konseri

Batman 16 Mayıs Şehir Stadyumu Kapalı Spor Salonunda gerçekleşen Kutlu Doğum İlahi konseri ve semazen gösterisine halk yoğun ilgi gösterdi.

BATMAN - 16 Mayıs Şehir Stadyumu Kapalı Spor Salonunda yapılan Kutlu Doğum İlahi konseri, Batman esnafından Kenan Erdem tarafından organize edildi.

Halil İbrahim hocanın okuduğu Kur'an-ı Kerim tilavetiyle başlayan program getirilen salavatlarla devam etti. Kutlu Doğum İlahi Konserine katılan Muzaffer Gürler, Recep Arslan ve Cemal Kuru' Peygamber efendimizle ile ilgi okudukları ilahiler geceye renk kattılar. Semazenlerin gösterisi izleyicilerden büyük beğeni topladı.

Programın organizesini yapan Kenan Erdem, "Öncelikle sizlerin ve tüm İslam aleminin Kutlu Doğum ayı mübarek olsun. Bu kutlu ayda bir esnaf olarak bizim de bir etkinlik yapabileceğimizi düşündük ve elhamdulillah diğer esnaf kardeşlerimiz de desteğiyle böyle güzel bir program yapmanın mutluluğu içerisindeyiz. Peygamber efendimize hürmeten yapmış olduğumuz bu etkinlik inşallah ahirette ona komşu olmaya vesile olur. Programa katılan tüm batman halkına teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı.

Kadınların yoğun ilgi gösterdiği program seslendirilen ilahilerle sona erdi. (M.Enes İmir - İLKHA)