İtalya Como Kutlu Doğuma Hazır

İtalya Como Kutlu Doğuma Hazır

Mevlana Kültür Vakfı, 14 Nisan Pazar günü düzenleyeceği kutlu doğum etkinliğine davet çalışmalarını gerçekleştirip etkinlik için gereken hazırlıklarını tamamladı.

İTALYA- 14 Nisan pazar günü İtalya'nın Como kentinde Peygamber Efendimiz(s.a.v)'in nurlu doğumu münasebetiyle düzenlenecek olan Kutlu Doğum etkinliğine davet çalışmalarını sürdüren Mevlana Kültür Vakfı’na üye gönüllüler, Cuma Namazı sonrası Peygamber Efendimiz üzerine bestelenmiş ilahilerin yer aldığı “Biat Ediyoruz” cd'lerinin yanı sıra davet kartlarını da dağıtarak düzenlenecek olan Kutlu Doğum etkinliğine Como ve Milano’da yaşayanları davet etti.

Mevlana Kültür Vakfı gönüllüleri bu işi Allah rızası için yaptıklarını dile getirerek “Belki dağıttığımız cd ve davet kartlarımız başkalarının da yüreklerinde Muhammedi Sevdaya vesile olur. Her şeyimiz O'na feda olsun. Her yıl düzenlediğimiz bu etkinliği sabırsızıca bekliyoruz. Bizim dışımızda başka kardeşlerimizin de bu sevdayı anlamalarını istiyoruz. Davet çalışmalarımız Milano kentinde de sürüyor. Esnafların yanı sıra iş adamlarını da bu etkinliğe davet ettik.” dediler. (Yunus Can - Hürseda Haber)