Timetürk Yazarı Yazısını Geri Çekti

Timetürk Yazarı Yazısını Geri Çekti

HSH- Diyarbakır'da milyonların iştirakiyle gerçekleşen etkinlik sonrası Peygamber Sevdalıları'na hakaret içeren bir yazı kaleme alan Timetürk yazarı Mevlüt Yurtseven, sonunda yaptığı yanlığı fark etmiş olacak ki, yazısını geri çekti.

Kamuoyunun da yakında takip ettiği gibi, Peygamber Sevdalıları'nın ülke genelinde düzenlediği Kutlu Doğum Etkinlikleri, her yıl katlanarak ilgi görüyor. Bu ilgi ve halkın Peygamber Sevgisini hazmedemeyenler ise çeşitli yollarla engel olma ve karalama çabası içindeler.

Bunun bir örneğini ise geçen hafta içerisinde yaşadık. Timetürk isimli haber sitesinde yayınlanan "Peygamberi Bizden Korumak" başlıklı bir yazı da bu içerikteydi. Peygamber Sevdalılarına hakaret içeren bu yazı dolayısıyla toplumun farklı kesimleri tepkilerini ortaya koydular.

Gelen tepkiler üzerine, önce içindeki hakaret dozu azaltılan yazı, gün itibarıyla geç de olsa yayından kaldırıldı.

Biz de buna binaen, yazarımız Zülküf ER'in bu hakaretlere cevaben kaleme aldığı yazısını yayından kaldırmayı uygun gördük.

Peygamber Sevdalıları'na hakaret etmenin hiç kimseye bir faydasının olmayacağını, bilakis hayırlı amellere destek olmak gerektiğini belirterek bu tür olumsuzlukların bir daha tekerrür etmeyeceğini ümit etmekteyiz.

Yukarda da belirttiğimiz gibi hakaret içerikli yazıya cevaben Yazarımız tarafından kaleme alınan "Soytarı' Arayanlar Aynaya Baksın" başlıklı makaleyi okuyucularımızın affına sığınarak ve yazarın rızası alınarak siteden çıkarıyoruz. (Hürseda Haber)